سرویس حوله عروس و داماد هیرو طرح یاس 12 تیکه
کد : نام : سرویس حوله عروس و داماد هیرو طرح یاس 12 تیکه  خرید جهیزیه عروس یکی از خاطر انگیزترین خریدهای زندگی هر شخصی هست و از قدیم با آداب‌ورسوم خاصی اجراشده است. البته که درگذر زمان با تغییراتی همراه بوده؛ ولیکن هنوز موارد و اقلامی در خرید عروس خانم‌ها و آقا دامادها لحاظ می‌شود. یکی از آن خریدهای مهم، خرید سرویس حوله عروس و داماد هست. در انتخاب سرویس حولهجهیزیه خود باید به نکاتی توجه کنید زیرا به‌عنوان یکی از وسایل پرمصرف زندگی روزانه با هر بار استفاده لذت یک خرید خوب را دوباره به یاد می‌آورید. سرویس حوله عروس و داماد که بانام حوله‌های دوقلو و یا حوله‌های ست نیز گفته می‌شود؛ با بسته‌بندی‌های متنوع با تعداد تکه‌های مختلف و تنوع رنگی بالا به بازار ارائه می‌شوند.
قطعاً یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید، تعداد تکه‌های موجود دربسته هست. هر شخصی برای حمام به یک حوله حمام، دمپایی روفرشی و لیف حمام؛ و در زمان مسافرت و رفتن به باشگاه یک حوله ابعادی با سایز مناسب نیاز دارد. همچنین در طول روز به حولهدست و صورت احتیاج دارد؛ بنابراین بجای خرید تک و دانه ایی انواع حوله موردنیازتان می‌توانید از سرویس حوله عروس و داماد هیرو طرح اسلیمی با 12 تکه که به‌طور یکجا به فروش می‌رسد استفاده کنید؛ با این انتخاب حوله‌های شما با همسرتان دارای طرح یکسان بوده و زیبایی خاصی خواهد داشت. خرید تک و مجزا حوله مشکلات خود را دارد اولین مشکل در هزینه پرداختی است، در صورت خرید ست حوله هزینه کمتری نسبت به حالت تک پرداخت می‌کنید. همچنین در خرید تک ممکن است نتوانید همه موارد بالا را با طرح و رنگ یکسان و زیبا تهیه کنید.
علاوه بر این مسئله باید به کیفیت و رنگ و زیبایی حوله جهیزیه نیز اهمیت بدهید. رنگ و زیبایی حوله منتخب شما بستگی به سلیقه شما داشته و نشانگر سبک و نوع شخصیت شما دارد. حوله هایی خوب هستند که در اثر شستشو و استفاده بعد از حمام رنگ ندهند و از کیفیت مناسب در بافت و دوخت برخوردار باشند. حوله‌های جهیزیه هیرو در ایران تولیدشده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند؛ و شما با خیال راحت می‌توانید این سرویس حوله عروس و داماد را تهیه و در جهیزیه خود داشته باشید.
نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید سایز حوله تن پوش دربسته حوله‌های جهیزیه هست. در سرویس حوله عروس و داماد هیرو حوله تن پوش زنانه با سایز M که مناسب تا سایز 44 زنانه بوده و حوله تن پوش مردانه با سایز L که مناسب تا سایز 48 مردانه است؛ ارائه می‌شود. برای بستن حوله از کمربند استفاده‌شده است.
جنس حوله‌های عروس هیرو از پنبه است و یکرو مخمل می‌باشند؛ آبگیری بالا داشته؛ ضد حساسیت و محافظ پوست شما هستند. یکرو مخمل بودن نیز سبب شده بر لطافت حولهافزوده و هنگام استفاده حس بهتری داشته باشید.
محصولات مرتبط